Jestem grafikiem komputerowym

i stworzę projekty w stylu Twojego biznesu.

ankar_design_skład_ebook_ksiazek
designankar_obrobka_zdjec
designankar_projekty_graficzne_grafiki_do_social_media_szablony

Cześć, nazywam SIĘ Anna Karaszewska

Od 18 lat tworzę projekty graficzne dla firm, instytucji i freelancerów. Pracowałam w paru drukarniach i agencji reklamowej,

ale także jako freelancer. Przez te lata nabyłam spore doświadczenie i poznałam wiele technik druku:

– offset;

– fleksografie (etykiety);

– cyfrową;

– sitodruk;

– wielkoformatową, np. solwentowy,

– nadruki na gadżetach reklamowych,

Ale ostatnio zafascynował mnie biznes online i wnikam w jego tajniki od około 2 lat, zarówno pod kątem prowadzenia kampanii marketingowych, tworzenia własnej marki, czy marki produktu. W tych tematach przerobiłam wiele konferencji, szkoleń i kursów, np. Bootcamp 6 tygodni Marty Krasnodębskiej  czy Liczy się kampania – LSK u Bartka Popiela, kursy Budowanie Marki i Marketing Produktów Pawła Tkaczyka.

To mi dało ogląd co się liczy w kampaniach on line i jak one powinny przebiegać w profesjonalny sposób.

Przez parę miesięcy pracowałam w trybie wirtualnej asysty, gdzie oprócz grafik pisałam teksty sprzedażowe, np. artykuły na blog, treść postów.

Długo się zastanawiałam co mam robić, w czym się wyspecjalizować, ponieważ mam duże doświadczenie i sporo zainteresowań. No i wreszcie wybrałam.

Mogę Ci pomóc w tworzeniu wszelkich grafik do social media, ebook-ów, przygotowaniu projektów i składu do druku wizytówek, ulotek, folderów i tym podobnych. Obrabiam także zdjęcia na potrzeby tworzonych projektów.

Daję Ci obietnicę, że zrobię projekt w stylu twojego biznesu. Kiedy tylko będę mogła to podpowiem, co moim zdaniem sprawdzi się lepiej. Przy tym projekty wykonam profesjonalnie, zgodnie ze specyfikacjami i standardami technicznymi.

Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki pełnych energii dzieci 🙂 .

Obserwuję także trendy w grafice i fotografii. Z racji zawodu, ale także dlatego, że bardzo lubię to co robię zawodowo, mam także za sobą parę sesji produktowych, hobbystycznie rodzinnych i okolicznościowych.

Uwielbiam naturalne ogrodnictwo, z pasją uprawiam swoje pomidory i papryki, eksperymentuję z uprawą nietypowych roślin.

Jeśli chcesz współpracować z doświadczonym grafikiem, który wykona dla Ciebie profesjonalne projekty w stylu Twojego biznesu –  zapraszam do kontaktu 🙂

 

 

 

 

Wiedza, doświadczenie, garść kreatywności i sporo pasji dają przestrzeń do tworzenia skutecznych projektów.

Moje umiejętności

Projekty graficzne i skład do druku. Wizytówki, foldery, katalogi, ulotki, grafiki do social media, projekt i skład ebook-ów. Używam programów Adobe: Photoshop, Illustrator, In Design, Canva. Skład do druku: offset, flekso, sitodruk, solwent, grawer, sublimacja. Grafika rastrowa i wektorowa. Obróbka zdjęć.

W czym mogę Ci pomóc?

Masz pytanie? Napisz do mnie

Przesyłając do mnie wiadomość zgadzasz się: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Annę Karaszewską NIP 554 244 10 51 w celu odpowiedzi na mojego maila. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli wymagała tego będzie odpowiedź. W każdym momencie możesz się wypisać. Więcej informacji w Polityce prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików. View more
Zgadzam się
Nie zgadzam się